NAŠE MISE

Klean Kanteen® je rodinná firma s misí. Uvedli jsme na trh první znovupoužitelnou lahev na vodu vyrobenou z nerezové oceli už v roce 2004, protože jsme chtěli netoxickou alternativu k plastovým lahvím na jedno použití. 

Dnes jako certifikovaná B Corporation, nejenže vytváříme znovupoužitelné produkty nejvyšší kvality na této planetě, ale zároveň i tvrdě pracujeme na tom, abychom přinášeli benefity lidem a místům, kde vyrábíme a děláme vše, co je v našich silách, abychom svět ušetřili od zaplevelením odpadem z věcí na jedno použití. 

“Pokud pohneme jedinou věcí v přírodě, zjistíme, že je propojená s celým zbytkem světa.”
— John Muir
banner_family_rafting.jpg

KLEAN KANTEEN RODINA

Klean Kanteen rodina zahrnuje každého ze zaměstnanců v naší centrále v Chico v Kalifornii, v našich továrnách v zámoří, i u našich dealerů po celém světě. Společně pracujeme na tom, abychom inspirovali lidi ke změně světa v lepší a čistší místo. 

LEPŠÍ PODNIKÁNÍ

Naše podnikání využíváme jako sílu dobra ve všem, co děláme. Od produktů, které vytváříme, přes nezisková partnerství, do kterých se zapojujeme, až po naše snažení v komunitách po celém světě a pozitivní dopad na svět.

CO JE PRO nÁS DŮLEŽITÉ

  • Udržitelnost je u Kleanu klíčovým slovem . Začíná to v naší centrále v Chico a sahá to od k festivalům a eventů, kterých se účastníme, až po naše způsoby dopravy nebo výrobní provozy v zámoří.
  • Klean Kanteen produkty jsou vyráběny ručně v Číně v sociálně a enviromentálně zodpovědných továrnách, které musí splňovat vysoké standardy kvality (ISO 9001 & ISO/TS 16949), musí nabízet bezpečnou a fair práci, etické podnikání a v neposlední řadě i dodržovat enviromentální zodpovědnost (ISO 14001). 

loga.jpg

B Corp společnost

Jako certifikovaná B Corp společnost jsme členem hnutí s více jak dvěma tisícovkami globálních společností, které splňují velmi vysoké standardy pro sociální a enviromentální transparentnost, odpovědnost a výrobu s co nejmenšími dopady na životní prostředí.

1% For the Planet

Jsme členy 1% For The Planet a napřímo jsme rozdali více jak dva miliony dolarů enviromentálním organizacím zaměřeným na udržování a obnovu divočiny.