NOVÝ KLEAN COAT™, NOVÉ BARVY A BEZPEČNÁ VÝROBA

V roce 2018 přináší americký Klean Kanteen tři hlavní novinky a to je o další tři důvody více, proč si vybrat právě výrobky Klean Kanteen:

  • Zcela nový a 4x odolnější povrch Klean Coat™
  • Nové barvy inspirované přírodou
  • Bezpečnější výroba šetrná k životnímu prostředí
     
137529-k16vwpcc-lc-ls-product.jpg

Nový povrch Klean Coat je 4x více odolný

Nejvýznamnější způsob, jak snížit dopad na životní prostředí, je produkce výrobků, které vydrží. Naše nová povrchová úprava Klean Coat je 4x odolnější než ta předchozí. To znamená, že láhev Klean Kanteen je připravena dělat společnost na celý život.


Barvy inspirované přírodou

Od ohnivého západu slunce po narážející vlny oceánu jsou naše barevné odstíny Klean inspirovány živým světem, kde žijeme a hrajeme si. Podívejte se na náš kompletní sortiment lahví pro dospělé, termolahví, hrnků a termohrnků, dětských lahví Kid Kanteens a kojeneckých lahví. Určitě najdete barvu (a řešení) přesně pro Vaše zákazníky.

barvy-inspirace-zluta-oranz.jpg
barvy-inspirace-cervena-ruzova.jpg
barvy-inspirace-modra-zelena.jpg

Vytvořeno pro ochranu lidského zdraví a životního prostředí

Produkce nejbezpečnějších výrobků šetrných k životnímu prostředí je naší hlavní prioritou. S Klean Coat jsme šli až za hranice typických standardů a dbali hlavně na ochranu zdraví a životního prostředí. Úplným odstraněním složek, které mohou nepříznivě ovlivňovat lidské zdraví a životní prostředí, jsme položili základní kámen k výrobě opravdu čistých a opakovaně použitelných výrobků.


loga.jpg

B Corp společnost

Jako certifikovaná B Corp společnost jsme členem hnutí s více jak dvěma tisícovkami globálních společností, které splňují velmi vysoké standardy pro sociální a enviromentální transparentnost, odpovědnost a výrobu s co nejmenšími dopady na životní prostředí.

1% For the Planet

Jsme členy 1% For The Planet a napřímo jsme rozdali více jak dva miliony dolarů enviromentálním organizacím zaměřeným na udržování a obnovu divočiny.